REGULAMIN KONKURSU INTERDYSCYPLINARNEGO Z WIEDZY Z NAUK MEDYCZNYCH, NAUK O ZDROWIU ORAZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

pt. „Patologia i patofizjologia układu ruchu – opis przypadku Pathology and pathophysiology of the movement system – case report”

Interdyscyplinarny konkurs wiedzy z zakresu nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz języka angielskiego.

CELE:

– rozwijanie kompetencji językowych uczniów w zakresie języka obcego,

– rozbudzanie zainteresowań uczniów w zakresie wiedzy o zdrowiu,

– wzbogacenie wiedzy na temat patologii i patofizjologii układu ruchu,

– rozbudzanie motywacji w zakresie działalności twórczej ucznia.

ORGANIZATOR:

Zespół Szkół Nr 32 im. K. K. Baczyńskiego w Warszawie, ul. Ożarowska 71

Koordynatorzy: Tomasz Ilczuk, Robert Walendzik, Elżbieta Hoć i Magdalena Gwóźdź

I.REGULAMIN KONKURSU:

1. Tematyka: „Patologia i patofizjologia układu ruchu – opis przypadku Pathology and pathophysiology of the movement system – case report
  2. Technika prac: grafika
  3. Forma: prezentacja multimedialna
    • Zadaniem uczestników jest przygotowanie prezentacji multimedialnej w języku polskim i angielskim;

II.WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA:

1. W konkursie biorą udział uczniowie Zespołu Szkół nr 32 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  2. Uczestnicy wykonują prace indywidualnie – temat pracy (jednostki chorobowej) uczestnicy po dokonaniu zgłoszenia losują u organizatorów
  3. Każdy uczestnik konkursu może przygotować tylko 1 pracę konkursową wykonaną samodzielnie.
    • Przygotowanie prezentacji multimedialnej w języku polskim i angielskim wg. wytycznych:
        • prezentacja musi być wykonana w programie MS PowerPoint
        • maksymalnie 15 slajdów
        • maksymalna liczba znaków (ze spacjami) na slajd do 600
  1. Każdą pracę należy podpisać:
    • imię i nazwisko autora pracy oraz klasę, do której uczęszcza.
  1. Konkurs odbywa się w trzech etapach
    • I ETAP KONKURSU: Zgłoszenia udziału w konkursie należy dokonać do 5.03.2021  r. do koordynatorów konkursu na adres tomasz.ilczuk@wum.edu.pl
      • zgłoszenie wraz z tematem pracy (temat pracy dotyczy wybranej jednostki chorobowej w obrębie układu ruchu – kości, mięśnie, stawy).
    • II ETAP KONKURSU: Prace należy dostarczyć do koordynatorów konkursu do dnia  31.03.2021 r.
      • Prezentacje należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail ilczuk@wum.edu.pl
    • III ETAP KONKURSU: Zaprezentowanie prac konkursowych w języku angielskim przed Komisją Konkursową na terenie Szkoły.
      • Termin prezentacji: 16 lub 23.04.2021r.

III.ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU.

• Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w terminie ustalonym przez organizatora. Informacja zostanie podana w dzienniku elektronicznym Librus.
  • Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o terminie wręczenia nagród.
  • Z obrad jury zostaną sporządzone protokoły

IV.OCENA:

1. Oceny prac konkursowych dokona Komisja Konkursowa, w skład której wchodzą:
        • Dyrektor szkoły
        • Koordynatorzy
      2. Werdykt Komisji jest niepodważalny i niezaskarżalny.
      3. Komisja będzie brała pod uwagę zawartość merytoryczną,  pomysłowość, estetykę i oryginalność wykonania pracy konkursowej.

V.NAGRODY:

1. Komisja konkursowa wyłoni spośród uczestników I, II i III miejsce i wyróżnienia.
      2. Zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez Dyrektora szkoły oraz Radę Rodziców.

VI.OGŁOSZENIE WYNIKIÓW

• Laureaci konkursu zostaną powiadomieni przez dziennik elektroniczny LIBRUS o terminie wręczenia nagród.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

• Uczestnicy ponoszą pełną odpowiedzialność za zgodność z prawdą danych przesłanych do organizatora konkursu;
    • Dane uczestników Konkursu będą przetwarzane zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych i zostaną użyte tylko dla potrzeb konkursu;
    • Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania prac do celów publikacji;
    • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dokumentowania twórczości uczestników konkursu w celu umieszczenia jej na stronie internetowej szkoły.
    • Organizator nie ponosi żadnych zobowiązań z tytułu naruszenia prawa autorskiego osób trzecich. Uczestnicy, którzy nadesłali prace konkursowe, zapewniają, że są autorami przesłanych projektów i tworząc je nie naruszyli praw autorskich lub innych praw osób trzecich;
    • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie.
    • Niniejszy regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.zs32.edu.pl