Pani mgr Jolanta Pindelska

Pani Dyrektor jest nauczycielem historii i wychowawcą młodzieży z 28 letnim stażem pracy. Do pracy nauczyciela namawiali ją profesorowie ze szkoły średniej i to właśnie dzięki ich wsparciu wybrała ten zawód. Jest absolwentką Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego, tam tez studiowała pedagogikę. Po ukończeniu studiów została nauczycielką historii i wiedzy o społeczeństwie, bo jak sama mówi: „historia jest nauczycielką życia, z której czerpiemy różne korzyści między innymi uczymy się nie powielać błędów z przeszłości”.

W swojej pracy ceni sobie przede wszystkim kontakt z uczniami, którzy dają jej radość, a praca z nimi przynosi satysfakcję. W chwilach wolnych, po pracy lubi relaksować się jeżdżąc na rowerze, czytając książki zwłaszcza historyczne oraz uprawiając i pielęgnując własny ogród.

W naszej szkole chce kontynuować jej dotychczasowe tradycje, stawia także na rozwój Technikum w kierunku zawodów medycznych. Bardzo spodobały się jej u nas pozytywne relacje łączące nauczycieli i uczniów.

Wicedyrektorzy szkoły
Pani mgr Aleksandra Jagosz
Pan mgr Marcin Lerka

Kierownik szkolenia praktycznego
Pani mgr Iwona Szumniak

Jest nauczycielką przedsiębiorczości oraz przedmiotów ekonomicznych i handlowych.