Projekty unijne i szkolne - W sieci.tv

W sieci.tv Co roku w naszej szkole na lekcjach informatyki w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu realizowane są… zajęcia edukacyjne związane z bezpieczeń„stwem w sieci Internet pt. "wsieci.tv". Projekt ten został przygotowany przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę we współpracy z Biurem Edukacji Urzędu Miasta Stołecznego Warszawa.

W projekcie biorą udział uczniowie klas pierwszych. Zajęcia przeprowadzane są w wymiarze 45 minut, podczas których uczniowie zapoznają się z problematyką cyberprzemocy i uwodzenia w sieci.

Więcej informacji o projekcie...