Zespół Szkół nr 32 im. K. K. Baczyńskiego

Z życia szkoły   Prawo szkolne   Pracownicy szkoły   Rekrutacja   RODO   Pomoc psychologiczno-pedagogiczna   E-dziennik   Plan lekcji
Pracownicy szkoły - Władze szkoły

Dyrektor szkoły

Zastępca dyrektora szkoły

Kierownik szkolenia praktycznego

Dyrektor szkołyPani
mgr Jolanta Pindelska


Pani Dyrektor jest nauczycielem historii i wychowawcą młodzieży z 28 letnim stażem pracy. Do pracy nauczyciela namawiali ją profesorowie ze szkoły średniej i to właśnie dzięki ich wsparciu wybrała ten zawód.

Jest absolwentką Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego, tam tez studiowała pedagogikę. Po ukończeniu studiów została nauczycielką historii i wiedzy o społeczeństwie, bo jak sama mówi: "historia jest nauczycielką życia, z której czerpiemy różne korzyści między innymi uczymy się nie powielać błędów z przeszłości".

W swojej pracy ceni sobie przede wszystkim kontakt z uczniami, którzy dają jej radość, a praca z nimi przynosi satysfakcję. W chwilach wolnych, po pracy lubi relaksować się jeżdżąc na rowerze, czytając książki zwłaszcza historyczne oraz uprawiając i pielęgnując własny ogród.

W naszej szkole chce kontynuować jej dotychczasowe tradycje, stawia także na rozwój Technikum w kierunku zawodów medycznych. Bardzo spodobały się jej u nas pozytywne relacje łączące nauczycieli i uczniów.

Zastępca dyrektora szkołyPani
mgr Aleksandra Jagosz


Jest nauczycielką języka polskiego.

Kierownik szkolenia praktycznegoPani
mgr Iwona SzumniakJest nauczycielką przedsiębiorczości oraz przedmiotów ekonomicznych i handlowych.


© Zespół Szkół nr 32 im. K. K. Baczyńskiego w Warszawie (Adam Chciuk)Powrót na górę stronyDo góry