Z życia szkoły   Prawo szkolne   Pracownicy szkoły   Rekrutacja   Egzaminy   Pomoc psychologiczno-pedagogiczna   E-dziennik   Plan lekcji
Projekty unijne i szkolne - Wars i Sawa

Wars i Sawa XCII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół Nr 32 im. K. K. Baczyńskiego otrzymało certyfikat Warsa i Sawy. Program ma celu wspieranie ucznia uzdolnionego.

Technikum nr 23 im. Fryderyka Skarbka w Zespole Szkół Nr 32 im. K. K. Baczyńskiego ubiega się o Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy - Wars i Sawa. Program ma celu wspieranie ucznia uzdolnionego.

Plik pdfSzkolny program wspierania uczniów uzdolnionych XCII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi.

Więcej informacji o projekcie

[Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie]