Z życia szkoły   Projekty unijne i szkolne   Prawo szkolne   Pracownicy szkoły   Rekrutacja   Egzaminy   E-dziennik   Plan lekcji
Projekty unijne i szkolne - School Screen - Szkolna Tapeta

Szkola Tapeta W roku szkolnym 2011/2012 nasza szkoła przystąpiła do innowacyjnego na skalę światową projektu szkolnaTapeta.pl, który wspomaga Dyrektorów szkół w realizacji celów zawartych w programie profilaktycznym i wychowawczym szkoły. Na komputerach uczniowskich zostało zainstalowane specjalne oprogramowanie - udostępniono za darmo innowacyjny kanał, który przedstawia bieżące kampanie społeczne, oferty szkół wyższych oraz olimpiad wiedzy. Projekt jest cały czas realizowany w naszej szkole.

Więcej informacji o projekcie

Konkurs "Moja Szkolna Tapeta" (15.05.2014)
W ramach projektu "Szkolna Tapeta" w naszej szkole odbyła się już trzecia edycja konkursu graficznego "Moja Szkolna Tapeta". I etap szkolny wygrała uczennica klasy 1To, Zuzanna Kwil i tym samym zakwalifikowała się do II etapu. II etap konkursu (ogólnopolski), w kategorii "Ważna dla mnie kampania społeczna" - głosowanie internetowe odbył się w dniach 01.05.2014-14.05.2014 roku do godz. 23:59. Praca uczennicy otrzymała 539 głosów i zajęła 3 miejsce. Gratulujemy! Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zagłosowały!

Konkurs "Moja Szkolna Tapeta" (01.04.2013)
W ramach projektu "Szkolna Tapeta" w naszej szkole odbyła się druga edycja konkursu graficznego "Moja Szkolna Tapeta". I etap wygrał uczeń klasy 3Ai, Paweł Sankiewicz. II etap konkursu - ogólnopolski i międzyszkolny trwał do 31 marca 2013 r. Bardzo dziękujemy za oddane głosy! Tym razem nie udało się wygrać, ale za rok ponownie weźmiemy udział w kolejnej edycji. Zobacz pracę konkursową ucznia.

[Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie]