Z życia szkoły   Prawo szkolne   Pracownicy szkoły   Rekrutacja   Egzaminy   Pomoc psychologiczno-pedagogiczna   E-dziennik   Plan lekcji
Projekty unijne i szkolne - Szkoła Nowych Technologii

Szkoła Nowych Technologii W roku szkolnym 2011/2012 nasza szkoła w przystąpiła do programu "Szkoła Nowych Technologii". Projekt ten jest częścią międzynarodowego programu Microsoft Partners in Learning, znanego w Polsce pod lokalną nazwą Partnerstwo dla przyszłości. Organizatorami projektu są partnerzy strategiczni: firma Microsoft oraz Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - ekspert w dziedzinie nowoczesnego nauczania.