Z życia szkoły   Prawo szkolne   Pracownicy szkoły   Rekrutacja   Egzaminy   Pomoc psychologiczno-pedagogiczna   E-dziennik   Plan lekcji
Projekty unijne i szkolne - Szkoła z klasą 2.0

Szkoła z klasą 2.0 W roku szkolnym 2011/2012 nasza szkoła brała udział w programie "Szkoła z klasą 2.0", który miał na celu zmianę sposobu nauczania w szkole. Nauczyciele w procesie edukacji powinni posługiwać się nowoczesnymi technologiami informacyjno-komunikacyjnymi (TIK). Dlatego też w naszej szkole lekcje prowadzone są w taki sposób, aby rozwijać u uczniów umiejętność samodzielnego myślenia i stosowania zdobytej wiedzy w praktyce. W tym celu wykorzystywana jest m.in. metoda projektów edukacyjnych. Zaliczyliśmy program i otrzymaliśmy dyplom 2.0.

Więcej informacji o projekcie

[Kliknij, aby powiększyć zdjęcie]