Projekty unijne i szkolne - Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie

Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie
Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie były realizowane z wykorzystaniem branżowej symulacji biznesowej "Warsztat samochodowy" dla Techników i Szkół Zawodowych oraz "Biuro podróży" dla Liceów Ogólnokształcących, dzięki którym uczniowie mogli podejmować realistyczne decyzje decyzje biznesowe.

W ramach symulacji uczniowie zajmowali się m.in.: tworzeniem stanowisk, zakupem sprzętu, zamawianiem części, wyposażania zakładu oraz poczekalni, zatrudnianiem pracowników, ustalaniem pakietów wynagrodzeń, szkoleń, a także wykorzystaniem w swoim biznesie reklamy tradycyjnej oraz internetowej.

Więcej informacji o projekcie...

[Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie]