Zespół Szkół nr 32 im. K. K. Baczyńskiego
Strona główna Profil strony na Facebooku Profil strony na Google+ Profil strony na Twitterze Kanał RSS Kanał szkoły na Youtube 

Z życia szkoły   Projekty unijne i szkolne   Prawo szkolne   Pracownicy szkoły   Rekrutacja   Egzaminy   E-dziennik   Plan lekcji
Pracownicy szkoły -Sklepik szkolny

Panowie ze sklepiku szkolnego Niespodzianką roku szkolnego 2016/2017 jest otwarcie nowego sklepiku szkolnego prowadzonego przez dwóch Panów Dariusza i Łukasza Lesików. Każdy z nich jest wyjątkowy i ma ciekawą osobowość.

Prowadzą własną firmę o nazwie "Szczypta soli". Od bardzo dawna pragnęli posiadać swój mały własny biznes, a przyświeca im idea: "wszystko robimy sami i zawsze mamy świeże, dobre jakościowo, tanie jedzenie".

Obaj Panowie bardzo dobrze czują się w naszej szkole i mają nadzieję, że nowo otwarty interes będzie sukcesem, a nasi uczniowie będą mogli miło i smacznie spędzić czas podczas dużej przerwy.

Póki co podbili nasze żołądki i serca swoimi pysznymi zupami. Jak zapewniają przygotowują je ze świeżych składników, które kupują codziennie rano.
Hmm... Smacznego!© Zespół Szkół nr 32 im. K. K. Baczyńskiego w Warszawie (Adam Chciuk)Powrót na górę stronyDo góry