Zespół Szkół nr 32 im. K. K. Baczyńskiego
Strona główna Profil strony na Facebooku Profil strony na Google+ Profil strony na Twitterze Kanał RSS Kanał szkoły na Youtube 

Z życia szkoły   Prawo szkolne   Pracownicy szkoły   Rekrutacja   RODO   Pomoc psychologiczno-pedagogiczna   E-dziennik   Plan lekcji
Strona główna - RSS w Zespole Szkół nr 32 im. K. K. Baczyńskiego

RSSJeżeli chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze informacje pojawiające się na naszej stronie internetowej, wykorzystaj możliwości kanałów informacyjnych RSS.

Wykonaj następujące kroki:

  1. Pobierz czytnik kanałów RSS na Twoje urządzenie mobilne.
  2. Zainstaluj czytnik na swoim urządzeniu.
  3. Skopiuj poniższy link do czytnika i śledź najważniejsze wydarzenia.

>>> http://www.zs32.edu.pl/rss.xml <<<

Co to jest RSS?
RSS (Really Simple Syndication) to sposób rozpowszechniania informacji publikowanych na stronach WWW. Wiadomości RSS są dostarczane w formie nagłówków i przypominają pocztę elektroniczną - mają tytuł, skrót i odnośnik, który prowadzi do pełnej informacji na stronie WWW. Do odczytywania wiadomości RSS służą specjalne programy (tzw. czytniki) które są podobne do programów pocztowych.

Jak korzystać z RSS?
Aby subskrybować kanał RSS Zespołu Szkół nr 32 im. K. K. Baczyńskiego skopiuj podany link kanału RSS do swojego czytnika. Subskrybując wybrany kanał będziesz automatycznie otrzymywał wszystkie najważniejsze informacje o tym co pojawiło się na naszej stronie internetowej.


© Zespół Szkół nr 32 im. K. K. Baczyńskiego w Warszawie (Adam Chciuk)Powrót na górę stronyDo góry