Z życia szkoły - Akcja #szkołapamięta

25 października klasy 2 ai i 1 wip przyłączyły się do akcji Ministra Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”. W ramach niniejszej inicjatywy odwiedziliśmy Cmentarz Powstańców Warszawy, gdzie przed Pomnikiem Polegli Niepokonani złożyliśmy kwiaty i oddaliśmy hołd powstańcom oraz mieszkańcom Warszawy, którzy ponieśli śmierć w walce o wolność. Był to dla nas czas zadumy nad przemijalnością życia, ale też nad zatrzymaniem tego, co jeszcze nie umknęło. Byliśmy tu także po to, aby przypomnieć, że wspólnota to pamięć i troska o siebie nawzajem.

[Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie]