Z życia szkoły - Spektakl Dziady w Teatrze Palladium

23 października uczniowie klasy 2 Ai, 2 Bi i 2 To wybrali się do Teatru Palladium na spektakl „Dziady” w wykonaniu Nowego Teatru ze Słupska w reżyserii Stanisława Miedziewskiego. Aktorzy adaptacji dramatu przełamali stereotyp, jednocześnie zachowali treść romantycznego arcydzieła i obowiązkowej lektury szkolnej. Spektakl intrygował przede wszystkim brawurową grą aktorską, połączeniem słowa z muzyką, ruchem scenicznym, a także ciekawymi rozwiązaniami inscenizacyjnymi. Najwięcej emocji dostarczyła uczniom scena Wielkiej Improwizacji oraz egzorcyzmów w wykonaniu księdza Piotra. Spektakl został odebrany bardzo pozytywnie i nagrodzony gromkimi brawami publiczności.

[Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie]