Z życia szkoły - Lekcja wychowania fizycznego na lodowisku

Zima to czas sportów zimowych, w tym jazdy na łyżwach. Dzięki łyżwom pozostajemy w regularnej aktywności i łagodniej znosimy dyskomfort związany z coraz krótszymi dniami, coraz częściej zimnymi i deszczowymi. Jazda na łyżwach to czas, który możemy spędzać z najbliższymi oraz ze znajomymi: niezależnie od wieku. Łyżwiarstwo ma świetnie działa na samopoczucie i sylwetkę. Pracuje całe ciało, ćwiczą kończyny i obręcz biodrowa. Są to tak zwane sporty życia w których organizm zapamiętuję nauczone ruchy i po paru ślizgach coraz śmielej i lepiej jeździmy. W dniu 10.01.2020r. nauczyciele wychowania fizycznego wraz z klasą I bpi zorganizowali lekcję na lodowisku. Dla niektórych to była pierwsza w życiu okazja by spróbować swoich sił na łyżwach. Większość klasy poradziła sobie znakomicie o czym świadczą uśmiechy na zdjęciach. To była świetna zabawa połączona z nauką.

[Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie]