Z życia szkoły - I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Poetyckiej

28 listopada 2019 r. odbył się w X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Poetyckiej pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy Pana Rafała Miastowskiego. Wydarzenie było wpisane w obchody 145-lecia istnienia szkoły. Wśród 24 uczestników z 16 warszawskich placówek znalazła się także uczennica naszej szkoły Victoria Gyurjyan z klasy 2 Ai. Piękny występ naszej licealistki wywołał niezwykłe emocje wśród jury oraz zebranej publiczności, a nasza utalentowana uczennica zdobyła wyróżnienie w niniejszym konkursie. Serdecznie gratulujemy Victorii i życzymy dalszych sukcesów!

[Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie]