Z życia szkoły Gala Patrona

22.01 – jak co roku – przeżywaliśmy Galę Patrona Szkoły Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. W tym roku wyjątkową, bo w dniu 99 urodzin naszego Patrona. Punktem głównym uroczystości był Konkurs recytatorski poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły – laureaci konkursów klasowych i zaproszeni goście – uczniowie wolskich szkół podstawowych. Dziękujemy im bardzo serdecznie za te chwile refleksji i gratulujemy zwycięzcom. Gościem honorowym uroczystości był p. Grzegorz Wilk, który po raz kolejny zechciał przeżywać z nami chwile zadumy i wzruszenia.

[Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie]