Z życia szkoły - Wycieczka do teatru Palladium (28.11.2018)

28 listopada uczniowie klas 1Ai, 1To, 3Ai i 4To obejrzeli w Teatrze Palladium w Warszawie inscenizację "Makbeta" z Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie. Reżyser spektaklu, Bogdan Kokotek, swoje przedstawienie utrzymał w doskonałym stylu i rytmie. Wypełnił cytatami z największych światowych realizacji "Makbeta".

Atrakcyjnym zabiegiem artystycznym było wprowadzenie praktycznie do każdej sceny czarownic. Spektakl został entuzjastycznie przyjęty przez młodzież, która była pod wrażeniem niezwykłej scenografii oraz wyjątkowej gry artystów i ich pięknych, klasycznych kostiumów.