Z życia szkoły - Wyjście na bilard i kręgle (20.12.2017)

20 grudnia 2017 r. klasy 1Aw i 3Ai wraz z wychowawcami wybrały się na bilard i kręgle do klubu Spin City w Warszawie. Głównym celem i założeniem wycieczki było poznanie nowych, dotychczas nie wszystkim uczniom znanych, alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Gra w bilard oraz kręgle uczy dyscypliny i koncentracji. Młodzież miała do dyspozycji kilka stołów oraz torów, dzięki czemu mogła zmierzyć się między sobą i poczuć nutkę zdrowej rywalizacji.

Pierwsze chwile gry dla niektórych okazały się trudne, lecz jak mówią "trening czyni mistrza". Po krótkim czasie większość uczestników mogła pochwalić się satysfakcjonującymi wynikami.

Wycieczka okazała się fantastyczną formą aktywności ruchowej, świetną zabawą oraz nauką inną niż dotychczas.

[Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie]