Z życia szkoły   Projekty unijne i szkolne   Prawo szkolne   Pracownicy szkoły   Rekrutacja   Egzaminy   E-dziennik   Plan lekcji
Z życia szkoły - Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 (07.09.2017)

7 września 2017 r. w Auli Politechniki Warszawskiej został uroczyście otwarty Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy 2017, największa w kraju edukacyjna kampania informacyjna. Nie mogło tam zatem zabraknąć uczniów naszej szkoły. Tegoroczny Salon odwiedziły wraz z wychowawcami klasy 3Ai, 3Bo, 3As i 4To.

Głównym celem wycieczki było pozyskanie informacji na temat warunków rekrutacji na wymarzoną uczelnię. Aula Politechniki Warszawskiej zapełniona była stoiskami szkół wyższych z całej Polski i z zagranicy. W salach wykładowych odbywały się spotkania na temat matury prowadzone przez ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie. Do dyspozycji uczniów klas maturalnych byli także doradcy zawodowi, którzy pomagalipodjąć kluczowe w dalszym życiu decyzje dotyczące kształcenia i budowania ścieżki kariery.

Mamy nadzieję, że wycieczka pozwoli naszej młodzieży przygotować się jak najlepiej do egzaminu maturalnego oraz pomoże w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru uczelni, a także swojej przyszłości zawodowej.

[Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie]