Z życia szkoły   Projekty unijne i szkolne   Prawo szkolne   Pracownicy szkoły   Rekrutacja   Egzaminy   E-dziennik   Plan lekcji
Z życia szkoły - Uroczystość otwarcia zmodernizowanego boiska szkolnego (16.11.2017)

Dnia 16 listopada 2017 r. w Zespole Szkół nr 32 im. K. K. Baczyńskiego przy Ożarowskiej 71 na warszawskiej Woli odbyła się uroczystość otwarcia zmodernizowanego boiska szkolnego. Wymiana nawierzchni boiska oraz siedzisk dla widzów sfinansowane zostały w ramach Budżetu partycypacyjnego. Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniósł 366.000 zł.

Uroczystość w szkole przy Ożarowskiej 71 poprowadziła Dyrektor Szkoły Pani Jolanta Pindelska. Wzięli w niej udział Wiceburmistrz Dzielnicy Wola Pan Adam Hać, Radna Dzielnicy Wola Pani Bożena Krupińska oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Wola Pani Mariola Zielińska, a także nauczyciele, uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół nr 32 im. K. K. Baczyńskiego.

Nie obyło się oczywiście bez zmagań sportowych. Pierwszy oficjalny trening oraz mecz towarzyski na nowej murawie rozegrali uczniowie klas sportowych o specjalności piłka nożna, uczący się w Zespole Szkół nr 32. Zanim jednak usłyszano "Pierwszy gwizdek" Pan Burmistrz Adam Hać oraz Pani Radna Bożena Krupińska uroczyście przecięli wstęgę. Pierwszy strzał na nowym boisku oddał Pan Adam Hać.

Nowe szkolne boisko z pewnością cieszyć się będzie ogromną popularnością wśród uczniów i okolicznych mieszkańców. Nowa nawierzchnia zwiększyła bezpieczeństwo użytkowników, nowe siedziska zdecydowanie poprawią komfort kibicowania, a społeczność lokalna milej i aktywniej, w dobrych warunkach spędzać będzie czas w ramach "Otwartych boisk".

Już dziś zapraszamy na Ożarowską 71.

[Kliknij, aby powiększyć zdjęcie] [Kliknij, aby powiększyć zdjęcie]