Z życia szkoły - Mistrzostwa Warszawy w piłce ręcznej (20.12.2017)

Dnia 20 grudnia 2017 roku nasze Mistrzynie Woli w piłce ręcznej rozegrały swój ostatni mecz w Mistrzostwach Warszawy. W ostatecznej klasyfikacji zajęły 4 miejsce, odnotowując tym samym największy sukces w historii naszej Szkoły.

Dziękujemy serdecznie dziewczynom za zapał, poświęcenie, przelany pot i pozostawione na boisku zdrowie. Chcemy zapewnić, że cała społeczność szkolna jest z Was niezwykle dumna! Gratulacje dla trenera naszych piłkarek - p. Mariusza Wychódzkiego!

Dziękujemy i życzymy jeszcze wielu sportowych sukcesów. Dziewczyny - jesteście wspaniałe!!!