Strona główna Profil strony na Facebooku Kanał szkoły na Youtube

Z życia szkoły - Malowanie bombek z gwiazdami (06.12.2017)

W środę 6 grudnia na terenie szkoły odbyło się wielkie malowanie bombek dla Bartka Przyborka - absolwenta naszej placówki.

Malowali z nami: Popek, Mariusz Totoszko- wokalista zespołu Volver, Grzegorz Wilk, Żora Korolyov i Rafał Jackiewicz. Oprócz zaproszonych gości dołączyły do nas studentki z Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz nasi przyjaciele z KSN.

Bombki do kupienia będą 14 grudnia od 17.30 podczas Kiermaszu Świątecznego w szkole przy Ożarowskiej 71.

[Kliknij, aby powiększyć zdjęcie]