Z życia szkoły   Prawo szkolne   Pracownicy szkoły   Rekrutacja   Egzaminy   Pomoc psychologiczno-pedagogiczna   E-dziennik   Plan lekcji
Z życia szkoły - Konkurs "1st Annual Halloween Photo Contest" (03.11.2017)

Kochani,
"1st Annual Halloween Photo Contest" już za nami!
Niniejszym ogłaszamy, że zwycięzcami konkursu zostali uczniowie klasy 1Bi, do których wędrują nagrody we wszystkich trzech kategoriach! Serdecznie gratulujemy!

Jednocześnie dziękujemy wszystkim klasom, które wzięły udział w konkursie. Była i kreatywność i prawdziwie sportowy duch walki na finiszu! Brawo Wy!

Drogie Koleżanki i Koledzy,
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym się udało! Nie tylko zrobić fajne zdjęcia, ale tez zebrać ponad 100 "lajków"! Brawo My!:)

Chcielibyśmy jednak podzielić się radością i wygraną z naszymi zacnymi rywalami. Przekazujemy 100 zł klasie 1As w podziękowaniu za prawdziwie emocjonująca walkę, nie było łatwo z wami wygrać! Klaso 1Ai, kolejne 100 zł wędruje do Was! Fajnie, że byliście. W końcu wszyscy jesteśmy ZESPOŁEM (ludzi, a nie tylko szkół).

I dlatego, cześć naszej nagrody, czyli 300 zł chcielibyśmy przekazać na zakup bombek, które po pomalowaniu trafią na aukcję, której celem jest zebranie pieniędzy na leczenie dla naszego kolegi. Im więcej bombek, tym więcej nas. Im więcej nas, tym większe szanse, że Bartek szybko wróci do zdrowia.

#JesteśmyZespołem
Klasa 1Bi