Z życia szkoły - Dzień Pamięci o Cywilnej Ludności Powstańczej Warszawy (02.10.2017)

"Chcieliśmy być wolni i wolność sobie zawdzięczać" - Jan Stanisław Jankowski Delegat Rządu Na Kraj.

W dzień zakończenia Powstania Warszawskiego wspólnie z uczniami innych wolskich szkół uczciliśmy pamięć Cywilów poległych podczas walk powstańczych. Pod Pomnikiem Poległych Niepokonanych przy Cmentarzu Powstańców Warszawy na Woli oddaliśmy hołd polskim Bohaterom, a także "daliśmy wyraz naszego przywiązania do idei wolności i poszanowania ludzkiej godności, które są dla nas wartością najwyższą".

Chwała Bohaterom! Cześć ich pamięci!