Projekty unijne i szkolne - Na zawsze - seksting

Na zawsze - seksting Co roku w naszej szkole na lekcjach informatyki w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu realizowane są… zajęcia edukacyjne związane z bezpieczeń„stwem w sieci Internet pt. "Na zawsze - seksting". Projekt ten został przygotowany przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

W projekcie biorą udział uczniowie klas trzecich. Zajęcia przeprowadzane są w wymiarze 90 lub 135 minut, podczas których uczniowie poszerzają swoją wiedzę na temat sekstingu - jednej z form niebezpiecznych kontaktów seksualnych.