Z życia szkoły   Prawo szkolne   Pracownicy szkoły   Rekrutacja   Egzaminy   Pomoc psychologiczno-pedagogiczna   E-dziennik   Plan lekcji
Projekty unijne i szkolne - "Mój wybór moja decyzja - badanie i rozwój predyspozycji zawodowych uczniów szkół zawodowych i techników"

Mój wybór moja decyzja Nasi uczniowie z Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 39 oraz Technikum nr 23 im. Fryderyka Skarbka przystąpili do unijnego projektu, który ma na celu zwiększenie szans 1000 uczniów, w tym 170 uczennic ze szkół zawodowych i technikum, z terenu Dzielnic Ursus i Wola, na dokonanie trafnego wyboru dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej w okresie 24 miesięcy.

Więcej informacji o projekcie

Zakończenie projektu
"Mój wybór moja decyzja..."
(12.12.2013)