Z życia szkoły   Prawo szkolne   Pracownicy szkoły   Rekrutacja   Egzaminy   Pomoc psychologiczno-pedagogiczna   E-dziennik   Plan lekcji
Projekty unijne i szkolne - Class for Best Education

Class for Best education Szkoła uczestniczy w projekcie CLASS FOR BEST EDUCATION (CFBE). Projekt jest realizowany przez The Kings Foundation we współpracy z Ambasadą USA w Polsce. Projekt w całości finansowany jest z grantu Departamentu Stanu USA.

Głównym celem projektu CFBE jest poszerzenie wiedzy młodzieży na temat możliwych dróg własnego rozwoju, a także perspektyw podjęcia studiów w USA.

Pragniemy:

• pokazać młodzieży, że mogą sięgać znacznie wyżej, niż im się wydaje;
  • zainspirować do szerokiego myślenia na temat własnej przyszłości akademickiej i zawodowej;
  • przekonać, że studiowanie w USA jest możliwe;

Projekt rusza na początku 2015 roku w XCII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi. Jesteśmy jedną z 30 szkół w całej Polsce, która uczestniczy w projekcie CFBE.